Tibor Jančula

 

 

   Charakteristika stránok:

    Osobné informačné stránky tvorí Home page-uvod z ktorej sú prístupné štyri sekcie obec Zálesie - informácie o obci Zálesie. História, súčasnosť, život v obci, mapa, možnosť poskytnutia príspevku na výstavbu tech. infraštruktúry - dotácie atď.  Interests-zaujmy  - Snímky zo splavu Malého Dunaja a Klatovského ramena rok 1999, 2000, 2002. Photo album, - Pár záberov z potuliek blízkym okolím Zálesia, okolie vodného diela Gabčíkovo Favorites-oblubene - odkazy na obľúbené web sites, webstránky kamarátov a známych, letectvo, Slovenské Aerolínie, rozhlasové rádio, ham-rádio, elektronika... Sekcia letecka technika pojednáva o leteckých zabezpečovacích systémoch, odkaz na stránky o letectve doma a vo svete, a odkaz na Letové Prevádzkové Služby S. R. š.p.  Zo stránky Home page-uvod je ešte odkaz na OM1ATJ, OM1RLP rádioamatérske stanice GBslovník - linka na prekladový slovník (anglicky), prevod - prevod veličín. Kultúra-fb - súkromný časopis pre kultúru, filozofiu, náboženstvo, politiku, literatúru a umenie, a stránky nápomocne pri výučbe anglického jazyka.
Môžete tiež kliknuť na ikonu, button, obrázok, podčiarknutý text, čo Vás odkáže na pridružený dokument.

Privítam pripomienky k obsahu stránok. Ak niekto poskytne ďalšie informácie, rád ich tu doplním. Napríklad pre sekciu obec Zálesie, dotácie, pripadne pre inú sekciu.

Stránka je prevádzkovaná asi od júla 2003, spočiatku na www.webpark.sk/tibjan. Začiatok prevádzky počítadla 6.1.2005.prostredníctvom www.pocitadlo.sk

    Ďakujem Vám za návštevu stránok.

                                                                                                Tibor Jančula.